zaterdag 13 januari 2018

Ken je het verhaal van Nele?

Ken je het verhaal van Nele?Nele is intussen nog steeds op haar gewicht! Haar levenstijl is nu een gezonde levensstijl geworden waardoor ze haar fitter en energieker voelt.

Wil je de juiste kostprijs weten? Elke Kyalin portie kost ongeveer €2,70. Je hebt er ongeveer 5 per dag van nodig. Het enige wat je nog dient te kopen is 2x per dag vlees of vis en groenten. Vergeet zeker niet je snoep, frisdrank, alsook je ontbijt en tussendoortjes die je normaal eet af te trekken van dit bedrag want dat heb je uiteraard niet nodig :) , enkel zo weet je de reële kostprijs.

Wil je ook blijvend afslanken? Boek je afspraak voor een intakegesprek.Wanneer je voor €200 aan Kyalin producten koopt is het intake gesprek helemaal GRATIS (twv €50).

Geen opmerkingen:

Een reactie posten